رویه‌های بازگرداندن کالا

خرید از وبسایت اول باش ارضاء‌آور و مطمئن‌کننده است. در صورتی که نیاز به بازگشت کالا پیش آید، لطفاً به رویه‌های بازگرداندن کالا زیر توجه فرمایید:

   

« اول باش » تمام تلاش خود را در راستای رضایت کامل کاربر به‌کار گرفته است. به‌همین دلیل با انتشار ویژگی و قابلیت‌های واقعی محصول، از اغراق و بزرگنمایی جلوگیری کرده است. اما باز در این حالت نیز کاربر ممکن است از خرید خود پشیمان می‌شود که در این شرایط، امکان بازگشت کالا برای کاربر، ظرف 7 روز پس از تحویل کالا میسر است.

همچنین اول باش تمام تلاش خود را در ارسال کالای بی‌نقص با بسته‌بندی محکم، جهت جلوگیری از هرگونه مشکل به‌کار خواهد برد. اما با این حال به ندرت و احتمال خیلی کم، ممکن است محصولی که به دست کاربر می‌رسد، معیوب باشد. بر همین اساس اول باش به کاربر به مدت 7 روز، پس از تحویل کالا، امکان مرجوع نمودن بی قید و شرط را خواهد داد. کاربر در صورت بروز مشکل ظرف 7 روز پس از تحویل گرفتن کالا، می‌تواند نسبت به عودت محصول به اول باش اقدام نماید.

    

اگر از خرید پشیمان شده‌اید و یا محصول معیوب، به دست شما رسیده است، چکار کنید:

 

✔ در سریع‌ترین زمان ممکن پس از دریافت کالا، با پشتیبانی اول باش به شماره 09186516696 تماس بگیرید.

✔ اگر از خرید پشیمان شده‌اید، به هیچ عنوان پلمپ و یا بسته‌بندی محصول را باز نکنید. توجه داشته باشید که در صورت پشیمانی از خرید اول باش تنها در صورتی که محصول در شرایط اولیه باشد، سفارش را لغو خواهد کرد.

✔ در بسیاری از موارد محصول بی‌نقص است، اما کاربر طریقه استفاده از محصول را به خوبی نمی‌داند. بنابراین قبل از هرگونه اقدامی با کارشناسان ما در ارتباط باشید و راهکارهای لازم را دریافت نمایید.

✔ در صورتی که محصول معیوب به دست شما رسیده است، ظرف 7 روز پس از دریافت کالا با پشتیبانی فروشگاه اول باش تماس بگیرید و درصورتی که مشکل محصول از طریق راهکارهای ارائه شده برطرف نشد، نسبت به بازگشت محصول اقدام نمایید.

✔ سفارشی که لغو می‌شود و رویه بازگرداندن محصول انجام می‌شود، باید با هماهنگی کامل اول باش انجام شود و از ارسال بدون اطلاع خودداری نمایید.

✔ تنها به آدرسی که پشتیبانان در اختیار شما قرار می‌دهند، محصول زا بازگشت دهید.

✔ در صورت پشیمانی از خرید، هزینه بازگشت محصول و ایاب ذهاب بر عهده کاربر است. اما در صورت معیوب بودن محصول، تمام هزینه‌ها برعهده اول باش خواهد بود.

✔ توجه داشته باشید که اول باش پس از دریافت محصول برگشتی، می‌تواند نسبت به تعویض محول و یا استرداد وجه اقدام نماید.

✔ پشتیبانی اول باش در 7 روز هفته پاسخگوی شما بزرگواران خواهد بود.

    

« اول باش » با ایجاد شرایطی کاملا ایده‌آل شما را در خریدی موفق و بی‌نقص یاری خواهد داد. ما سعی کردیم خطا و ایراد را به حداقل برسانیم و تا پایان با شما باشیم. اول باش خود را متعهد به اجرای کامل قوانین دنیای دیجیتال می‌داند. جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید به شرایط و قوانین اول باش مراجه نمایید.

 

bakala-whatsapp-chat-icon
0
شما این محصولات را انتخاب کرده اید  0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.