اهمیت استفاده از قالب پست اینستاگرام

چکیده مقاله

با رشد شبکه‌های اجتماعی نظیر اینستاگرام بیشتر کسب و کار های امروزی به‌وسیله این شبکه اجتماعی به درامدهای بالایی رسیده‌اند. دلیل درامدهای بالا هم اهمیت استفاده از قالب پست اینستاگرام در الگوریتم‌های های مشخص شده اینستاگرام است. طی تحقیقات ما درباره الگوریتم‌های ایسنتاگرام به این نتیجه رسیدیم اینستاگرام به پیج هایی که ظاهر مرتب‌تری دارند […]

با رشد شبکه‌های اجتماعی نظیر اینستاگرام بیشتر کسب و کار های امروزی به‌وسیله این شبکه اجتماعی به درامدهای بالایی رسیده‌اند. دلیل درامدهای بالا هم اهمیت استفاده از قالب پست اینستاگرام در الگوریتم‌های های مشخص شده اینستاگرام است. طی تحقیقات ما درباره الگوریتم‌های ایسنتاگرام به این نتیجه رسیدیم اینستاگرام به پیج هایی که ظاهر مرتب‌تری دارند و از قالب مشخصی استفاده می‌کنند همچنین در پیج خود تعامل بیشتری دارند زوتر به نتیجه مطلوب رسیده‌اند.

قالب اینستاگرام چیست؟

کاور اینستاگرام برای مرتب‌سازی و نوشتن متن برای معرفی محصول یا تولید محتوا مورداستفاده قرار می‌گیرد. و هرچقدر کاور زیباتر باشد زوتر با کاربر ارتباط برقرار می‌کند. امروزه افراد زیادی عکس‌ها و ویدیوهای خود را در اینستاگرام منتشر می‌کنند. ولی در این بین پیج های کسب و کار زیادی وجود دارند که از قالب‌های مختلفی را برای فضای کسب و کار خود انتخاب کرده‌اند ازجمله این قالب‌ها قالب پست‌های معرفی محصول قالب ویدیو قالب تولید محتوا و…

اهمیت استفاده از قالب پست اینستاگرام

اگر دقت کنید وقتی به اکسپلور اینستاگرام بروید می‌بینید پیج هایی که از قالب زیبا استفاده کرده‌اند بیشتر در اکسپلور قرار دارند. درنتیجه وقتی شما برای پیج خود از یک قالب استفاده کنید و توضیحات و معرفی محصولات خود در این قالب‌ها قرار دهید شانس بیشتری برای دیده شدن دارید.

زمانی که افراد جدیدی وارد پیج شما می‌شوند وقتی‌که بر روی پست‌های شما قالب وجود داشته باشد پیج شما بسیار زیبا و مرتب در دید آن‌ها قرار می‌گیرد. درنتیجه این کار افزایش فالور را تا حد زیادی بالا می‌برد. از طرف دیگر استفاده از کاور زیبا برای پیج خود شمارا از رقیبانتان تا حد زیادی جلو می‌برد.

اهمیت استفاده از قالب پست اینستاگرام

اهمیت استفاده از قالب پست اینستاگرام

ابعاد و سایز قالب اینستاگرام چند در چند است ؟

ازآنجایی‌که اینستاگرام در بخش‌هایی مختلفی مانند پست، استوری، آی جی تیوی دارد و هرکدام از این قسمت‌ها دارای ابعاد افقی و عمودی جداگانه دارند کار را برای کاربران یکم سخت کرده است. در این بخش ابعاد مختلف پست و استوری و ای جی تیوی را به شما نشان می‌دهیم.

سایز قالب‌ های اینستاگرام

سایز پست‌های عادی در ابعاد 1080*1080 منتشر می‌شود.

ابعاد پست‌های افقی در ابعاد 1080*1350 منتشر می‌شود.

سایز استوری اینستاگرام در ابعاد 1920*1080 منتشر می‌شود.

ابعاد IGTV ایسنتاگرام در ابعاد 1080*1920 منتشر می‌شود.

یک نکته که خیلی از کاربران را سردرگم کرده است این است که ابعاد بعضی از قالب‌ها بیشتر است. مثلاً بعضی طراحان قالب‌های خود را در ابعاد 2000*2000 ارائه می‌کنند درواقع این همان ابعاد 1080*1080 است چون این نوع قالب به‌صورت مربعی است و اشکالی در پست‌های شما ایجاد نمی‌کند حتی ابعاد 700*700 و… مهم سایز ابعاد است که به‌صورت مربعی باشد این مسئله برای سایر پست‌های دیگر پست‌ها هم صدق می‌کند.

8 نمونه از برندهای موفق با استفاده از قالب های اینستاگرام

بیایید نگاهی بیندازیم که چگونه برندهای موفق از قالب های اینستاگرام برای صرفه جویی در زمان و تثبیت برند خود در پلتفرم استفاده می کنند.

نمونه پست اینستاگرام مثال شماره 1:  Shopify

اهمیت استفاده از قالب پست اینستاگرام

نمونه پست اینستاگرام مثال شماره 1:  Shopify

در این مثال، پلتفرم تجارت الکترونیک Shopify از یک قالب اینستاگرام برای ارائه نقل قول های الهام بخش مرتبط با مخاطبان کارآفرینان تجارت الکترونیک خود استفاده می کند. این قالب از یک الگوی طراحی گرافیکی، فونت، قرار دادن متن و لوگوی Shopify تشکیل شده است.

هر زمان که Shopify بخواهد نقل قولی را در اینستاگرام به اشتراک بگذارد، تنها کاری که باید انجام دهد این است که متن را کپی و در قالب قرار داده و رنگ قالب را تغییر دهد. علاوه بر این، فونت، الگوی طراحی گرافیکی و لوگو همگی در جهت تقویت برند Shopify هستند.

نمونه پست اینستاگرام شماره ۲:  Salt Surf

اهمیت استفاده از قالب پست اینستاگرام

نمونه پست اینستاگرام شماره ۲:  Salt Surf

برند Salt Surf در سبک زندگی موج سواری و اسکیت از این قالب اینستاگرام برای تبلیغ فروش استفاده کرد. این الگو دارای یک قاب، فونت، آرم و متن است که جزئیات مربوط به فروش را ارائه می دهد. تنها کاری که Salt Surf باید انجام دهد این است که تصویر را تغییر دهد و آنها یک قطعه عالی دیگر از محتوای مارک دار برای به اشتراک گذاشتن در رسانه های اجتماعی دارند.

به علاوه، پالت رنگ و سبک طراحی استفاده شده احتمالاً در فید اینستاگرام کاربر برجسته می شود، در حالی که با زیبایی شناسی برند سازگار است.

نمونه پست اینستاگرام شماره 3:  Minaal

اهمیت استفاده از قالب پست اینستاگرام

نمونه پست اینستاگرام شماره 3:  Minaal

در این مثال، برند لوازم مسافرتی Minaal اهمیت استفاده از قالب استوری اینستاگرام را هنگام ارسال مجدد محتوای تولید شده توسط کاربر نشان می‌دهد. هنگام بازنشر استوری های اینستاگرامی تولید شده توسط کاربران، مهم است که مخاطبان هدف شما بدانند که برند شما محتوا را بازنشر می کند.

بدون استفاده از قالب استوری اینستاگرام، استوری بازنشر شده دقیقاً مشابه نسخه اصلی خواهد بود. بنابراین برای بینندگان آسان است که حتی متوجه دخالت برند شما در پست نشوند

Minaal در چسبیدن به رنگ های برند خود و ایجاد ثبات از طریق موقعیت یابی تصاویر تولید شده توسط کاربر، کار بسیار خوبی انجام داده است. آنها همچنین محل قرارگیری عنصر پس زمینه آبی را برای ایجاد تنوع تغییر داده اند.

نمونه پست اینستاگرام شماره 4: Dollar Shave Club

نمونه پست اینستاگرام شماره 4: Dollar Shave Club

اهمیت استفاده از قالب پست اینستاگرام

قالب اینستاگرام برند آرایشی Dollar Shave Club از چند عنصر کلیدی تشکیل شده است که می توانند تقریباً برای هر نوع پستی اعمال شوند. اینها شامل لوگوی برند، نوار سفید مورب، فونت و قرار دادن متن است.

با این قالب اینستاگرام، Dollar Shave Club می تواند در عرض چند ثانیه محتوای برند چشم نواز ایجاد کند. تنها کاری که آنها باید انجام دهند این است که متن را تغییر دهند و یک تصویر اضافه کنند یا رنگ پس زمینه قالب را تغییر دهند.

نمونه پست اینستاگرام شماره 5: پاسخ به سؤالات

نمونه پست اینستاگرام شماره 5: پاسخ به سؤالات

اهمیت استفاده از قالب پست اینستاگرام

برند کفش All Birds از یک الگوی خیره کننده استوری اینستاگرام برای ارائه پاسخ به سوالات متداول در نکات برجسته استوری پروفایل خود استفاده می کند. الگوی استوری اینستاگرام یک چیدمان ثابت دارد و از رنگ‌های پاستلی ملایم، تصاویر ساده و فونتی مطابق با تصویر برندشان استفاده می‌کند.

در مجموع، این الگو از نظر بصری چشمگیر است و در عین حال تمرکز بر سوالات و پاسخ های ارائه شده را نیز حفظ می کند.

نمونه اینستاگرام شماره 6: کمپین بازاریابی

نمونه اینستاگرام شماره 6: کمپین بازاریابی

اهمیت استفاده از قالب پست اینستاگرام

برند پوشاک Herschel Supplies اغلب از قالب‌هایی در حساب اینستاگرام خود برای جلب توجه به کمپین‌های خاص مانند فروش یا خط جدید لباس استفاده می‌کند. این قالب اینستاگرام خاص دارای یک حاشیه رنگی متحرک ساده اما قابل توجه است و برای تبلیغ راهنمای هدیه تعطیلات 2018 آنها استفاده شده است. این الگو کمک می کند تا کمپین تعطیلات هرشل از سایر محتوای موجود در فیدهای کاربران متمایز شود.

نمونه پست اینستاگرام شماره 7: پاسخ به سوالات

نمونه پست اینستاگرام شماره 7: پاسخ به سوالات

اهمیت استفاده از قالب پست اینستاگرام

زنان تد از یک الگوی استوری اینستاگرام برای ارائه سوالاتی که دنبال کنندگان هنگام انجام پرسش و پاسخ پرسیده اند استفاده می کنند. این قالب استوری اینستاگرام دارای یک طراحی گرافیکی ساده با رنگ‌های برند TED است و باعث می‌شود محتوا به مراتب حرفه‌ای‌تر شود. بعلاوه، استفاده از قالب استوری اینستاگرام کمک می کند تا ویدیو را به قطعات در دسترس تر و جذاب تر تقسیم کنید.

نمونه پست اینستاگرام شماره 8: کلاژهای عکس

اهمیت استفاده از قالب پست اینستاگرام

نمونه پست اینستاگرام شماره 8: کلاژهای عکس

برند عینک آفتابی ToyShades از یک الگوی اینستاگرام برای ایجاد کلاژ عکس از سفیران برند خود استفاده کرده است که عینک آفتابی خود را زده اند. این قالب اینستاگرام به ToyShades اجازه می دهد تا به سادگی هشت عکس را که در اطراف لوگوی برند خود قرار دارند اضافه کند. همچنین به آن‌ها اجازه می‌دهد با نمایش سبک زندگی و تأثیرگذاران وابسته به برند، از قدرت شگفت‌انگیز اثبات اجتماعی بهره ببرند.

5 برنامه عالی با قالب های رایگان اینستاگرام

بنابراین، از کجا می توانید قالب های رایگان اینستاگرام را برای شروع استفاده از امروز پیدا کنید؟ در اینجا پنج برنامه باورنکردنی اینستاگرام وجود دارد که شامل تعداد زیادی قالب رایگان اینستاگرام است. این برنامه ها به شما این امکان را می دهند که در حین حرکت پست های رسانه های اجتماعی خیره کننده ایجاد کنید !

برنامه رایگان قالب اینستاگرام شماره 1: Canva

به صورت رایگان در iOS یا اندروید دانلود کنید

اهمیت استفاده از قالب پست اینستاگرام

برنامه رایگان قالب اینستاگرام شماره 1: Canva

برنامه موبایل Canva یک ابزار ضروری برای هر کسی است که به دنبال ایجاد محتوای باورنکردنی برای رسانه های اجتماعی است. با استفاده از این برنامه، هر کسی می تواند در عرض چند دقیقه پست های زیبای اینستاگرام ایجاد کند. این برنامه دارای تعداد زیادی قالب رایگان اینستاگرام و همچنین قالب هایی است که به طور خاص برای سایر کانال های رسانه های اجتماعی طراحی شده اند.

اهمیت استفاده از قالب پست اینستاگرام

پس از انتخاب یک قالب رایگان اینستاگرام، می‌توانید هر جنبه از طراحی خود را با استفاده از طیف وسیعی از فونت‌ها، گرافیک‌ها، پس‌زمینه‌ها، فریم‌ها و تصاویر Canva سفارشی کنید. علاوه بر این، Canva به شما امکان می دهد طرح های خود را ذخیره کنید. این باعث می‌شود که مجموعه‌ای از قالب‌های اینستاگرام با نام تجاری را که هر زمان که به آن‌ها نیاز داشتید در دستگاه تلفن همراه شما در دسترس هستند، آسان کنید.

برنامه رایگان قالب اینستاگرام شماره 2: پست Adobe Spark

به صورت رایگان در iOS یا اندروید دانلود کنید

اهمیت استفاده از قالب پست اینستاگرام

برنامه رایگان Adobe Spark

Adobe Spark Post یکی دیگر از برنامه های ساده ویرایش عکس و ابزار طراحی گرافیکی است . این برنامه همچنین دارای تعداد زیادی الگوی اینستاگرام برای انتخاب، به علاوه طیف وسیعی از عکس‌های استوک رایگان ، فونت‌ها و فیلترهایی است که می‌توانید از آنها برای ایجاد محتوای اجتماعی جذاب متناسب با ظاهر برند خود استفاده کنید.

برنامه رایگان Adobe Spark

برنامه رایگان Adobe Spark

Adobe مجموعه‌ای از برنامه‌های تولید محتوا عالی دارد، از جمله Adobe Spark Video ، Adobe Photoshop و Adobe Illustrator . با این حال، برخی از این ابزارها برای کاربران پیشرفته طراحی شده اند و استفاده از آنها برای ما انسان های فانی ساده می تواند دشوار باشد.

خوشبختانه، Adobe Spark Post همه چیز را ساده نگه می دارد. به طور خلاصه، این برنامه همه چیزهایی را که نیاز دارید دارد و هیچ چیزی که ندارید. این باعث می‌شود هر کسی به راحتی گرافیک‌های باورنکردنی ایجاد کند – بدون نیاز به مهارت‌های طراحی خاص.

برنامه رایگان قالب اینستاگرام شماره 3: Over

به صورت رایگان در iOS یا اندروید دانلود کنید

برنامه رایگان Over

برنامه رایگان Over

Over ممکن است کمتر از دو برنامه قبلی شناخته شده باشد، اما نادیده گرفتن آن اشتباه است. این برنامه بازاریابی قدرتمند و شهودی با هزاران قالب، فونت و گرافیک عالی اینستاگرام مجهز شده است که می توانید از آنها برای سفارشی کردن عکس ها و ویدیوهای خود استفاده کنید.

برنامه رایگان Over

برنامه رایگان Over

بعلاوه، Over یک جامعه وفادار از کاربران دارد که در هشتگ #bestofover مشارکت دارند – مکانی عالی برای الهام گرفتن از طراحی اگر احساس می‌کنید گیر کرده‌اید.

برنامه رایگان قالب اینستاگرام شماره 4: Unfold

به صورت رایگان در iOS یا اندروید دانلود کنید

برنامه رایگان Unfold

برنامه رایگان Unfold

Unfold یک برنامه عالی برای کسانی است که به دنبال ایجاد استوری اینستاگرام با زیبایی شناسی درجه یک و مینیمالیستی هستند. این برنامه دارای یک کتابخانه زیبا از قالب های تمیز و مدرن استوری اینستاگرام است. در نتیجه، همه از Vogue گرفته تا تأثیرگذارانی مانند Zoella این برنامه را دوست دارند.

برنامه رایگان Unfold

برنامه رایگان Unfold

این برنامه حتی به شما امکان می‌دهد تا پیش‌نمایش استوری خود را مشاهده کنید تا بتوانید قبل از انتشار آن در اینستاگرام ببینید. به طور خلاصه، Unfold مملو از قالب‌های استوری اینستاگرام است که تضمین شده است به استوری‌های شما ظاهری منسجم و شیک می‌دهد. استفاده از Unfold نیز رایگان است – اگرچه گزینه‌های ممتاز اضافی در برنامه موجود است.

برنامه رایگان قالب اینستاگرام شماره 5: StoryLuxe

به صورت رایگان در iOS دانلود کنید

StoryLuxe یکی دیگر از برنامه های فوق العاده پر از قالب های عالی استوری اینستاگرام است.

برنامه رایگان StoryLuxe

برنامه رایگان StoryLuxe

به طور خاص، این برنامه قالب ها، بافت ها و فیلترهای پویا استوری اینستاگرام را با الهام از عکاسی فیلم ارائه می دهد، بنابراین بسیاری از آنها روستایی و ساده هستند.

برنامه رایگان StoryLuxe

برنامه رایگان StoryLuxe

این برنامه حفظ یک ظاهر ثابت را هنگام ایجاد استوری های فیس بوک آسان می کند – تنها کاری که باید انجام دهید این است که از یک برگه خاص در پایین صفحه به الگوها بچسبید. متاسفانه، StoryLuxe در حال حاضر فقط در دستگاه های iOS در دسترس است.

مکان برای یافتن قالب های خیره کننده اینستاگرام در دسکتاپ

یک راه عالی برای کارآمدتر کردن تلاش‌های بازاریابی اینستاگرام خود، ایجاد و زمان‌بندی پست‌های اینستاگرام از قبل است. انجام این کار در رایانه رومیزی آسانتر و سریعتر است. در اینجا سه ​​مکان برای یافتن قالب های خیره کننده اینستاگرام در دسکتاپ آورده شده است.

وبسایت دانلود قالب پست اینستاگرام Creative Market

وبسایت دانلود قالب پست اینستاگرام Creative Market

وبسایت دانلود قالب پست اینستاگرام Creative Market

Creative Market یک بازار آنلاین برای دارایی‌های طراحی، از جمله الگوها، فونت‌ها، فیلم‌ها و عکس‌های موجود و تم‌های وب‌سایت است . در واقع، این وب سایت بیش از 1 میلیون کاربر و بیش از 250000 دارایی قابل خرید دارد که 3600 مورد از آنها قالب های اینستاگرام هستند. اما اگر احساس خستگی می کنید نگران نباشید. در بخش بعدی این مقاله، با هشت بسته قالب زیبای اینستاگرام در Creative Market آشنا خواهید شد.

نقطه ضعف تهیه قالب های اینستاگرام از Creative Market این است که رایگان نیستند. به علاوه، برای ویرایش قالب ها به یک ابزار طراحی حرفه ای مانند فتوشاپ نیاز دارید . این آموزش نحوه استفاده از فتوشاپ را نشان می دهد . با این حال، Creative Market مکانی عالی برای یافتن مجموعه‌های قالب اینستاگرام با تنوع‌های متعدد از طراحی هسته است.

وبسایت دانلود قالب پست اینستاگرام Crello

وبسایت دانلود قالب پست اینستاگرام Crello

وبسایت دانلود قالب پست اینستاگرام Crello

Crello یک طراح بصری آنلاین رایگان است. شما می توانید از این ابزار برای ایجاد طرح های گرافیکی، ویرایش عکس ها و حتی ایجاد محتوای متحرک برای استفاده در کانال های اجتماعی خود استفاده کنید. این ویرایشگر دارای مجموعه عظیمی از قالب‌های اینستاگرام است که آماده سفارشی‌سازی تا محتوای دلخواه شما هستند.

وبسایت دانلود قالب پست اینستاگرام Canva

وبسایت دانلود قالب پست اینستاگرام Canva

وبسایت دانلود قالب پست اینستاگرام Canva

ما قبلاً برنامه تلفن همراه Canva را پوشش داده‌ایم ، بنابراین سریعاً این کار را انجام خواهیم داد. فقط یکی از قالب های بی شمار موجود را انتخاب کنید و در ویرایشگر بصری دست به کار شوید – در عرض چند دقیقه شاهکاری را برای اینستاگرام آماده خواهید کرد.

معرفی 6 قالب پست زیبای اینستاگرام

اول باش یک وبسایت باورنکردنی برای تهیه قالب های اینستاگرام و سایر دارایی های طراحی است. با این حال، تعداد زیاد قالب های موجود می تواند بسیار زیاد باشد. در اینجا شش بسته قالب اینستاگرام زیبا برای بررسی در اول باش آورده شده است.

شماره 1 : قالب پست تولید محتوا

قالب پست تولید محتوا

قالب پست تولید محتوا

کاور پست برای تولید محتوا یک قالب زیبا است که اول باش به صورت لایه باز در اختیار شما قرار داده است.کاور تولید محتوا برای اینستاگرام با استفاده از اشکال طراحی شده و ادغام کردن اشکال با هم یک کاور زیبا را به وجود آورده است.

شماره 2 : قالب پست طلا و جواهرات

قالب پست طلا و جواهرات

قالب پست طلا و جواهرات

با دانلود قالب طلا و جواهر اینستاگرام شما صاحب 10 قالب پست پازلی شیک و زیبا می‌شوید که اول باش فایل مجموعه قالب ها را به صورت لایه باز در اختیار شما قرار داده است، از این قالب های پازلی می‌توان برای هم برای پیج های فروش طلا و جواهرات استفاده کرد هم برای پیج های دیگر …

شماره 3 : قالب پست تجاری و شرکتی

قالب پست تجاری و شرکتی

قالب پست تجاری و شرکتی

قالب پست اینستاگرام شرکتی یک قالب طراحی شده شیک و تو دل برو است که اول باش به صورت کاملاً لایه باز در اختیار شما قرار داده است، تا زیبایی پیج تجاری خود را دو چندان کنید.

شماره 4: قالب پست و استوری پیج دارویی

قالب پست و استوری پیج دارویی

قالب پست و استوری پیج دارویی

قالب پست و استوری پیج دارویی یک قالب شیک و مدرن است که اول باش به صورت لایه باز در اختیار شما قرار داده است، از این قالب می‌توان برای هم برای پیج های فروش دارو استفاده کرد هم برای طراحی صفحه وبسایت تا زیبایی صفحه کسب و کارتان را دوچندان کند.

شماره 5: قالب پست اجتماعی سبک زندگی

قالب پست اجتماعی سبک زندگی

قالب پست اجتماعی سبک زندگی

این بسته اجتماعی سبک زندگی نیز از Blossom از الگوهای Apparel Instagram در بالا تمجید می کند. باز هم، این مجموعه از الگوها دارای طرح‌بندی‌های ظریف و مینیمال است که برای نمایش محتوای سبک زندگی در کانال‌های اجتماعی شما ایده‌آل است. بسته به صورت دو فایل PSD قابل ویرایش در ابعاد مختلف وارد می شود .

 شماره 6: قالب پست تناسب اندام

قالب پست تناسب اندام

قالب پست تناسب اندام

این بسته اجتماعی مدرن تناسب اندام از Providence Studio شامل 20 قالب اینستاگرام با موضوع تناسب اندام با وضوح بالا است. این الگوها برای نمایش نقل قول های الهام بخش ، تصاویر سبک زندگی، پست های غذایی و موارد دیگر بهینه شده اند. آنها به فرمت PSD می رسند و کاملاً قابل تنظیم هستند. به علاوه، اگرچه برای اینستاگرام طراحی شده اند، اما برای تولید محتوا برای سایر کانال های اجتماعی نیز مناسب هستند.

شماره 6: قالب پست مد

قالب پست مد

قالب پست مد

این بسته اجتماعی مد از استودیو استاندارد مملو از قالب های خوش سلیقه اینستاگرام است. این قالب‌ها که به‌طور خاص برای مارک‌های مد تجارت الکترونیک طراحی شده‌اند، برای نمایش call to action به دنبال‌کنندگان اینستاگرام شما عالی هستند . این قالب ها دارای 20 فایل PSD قابل تنظیم، فونت های رایگان و بافت سنگ مرمر هستند.

خلاصه اهمیت استفاده از قالب پست اینستاگرام

قالب های اینستاگرام راهی ساده و موثر برای توسعه تصویر برند شما و صرفه جویی در وقت در بازاریابی رسانه های اجتماعی است . به علاوه، تعداد زیادی قالب رایگان اینستاگرام به صورت آنلاین در دسترس است. به طور خلاصه، در اینجا چند مکان عالی برای یافتن قالب‌های رایگان اینستاگرام برای افزایش تلاش‌های بازاریابی اینستاگرام شما وجود دارد :

  • Canva (App or Desktop)
  • Adobe Spark Post
  • Over
  • Unfold
  • StoryLuxe
  • Crello

و برای قالب‌های حرفه‌ای فتوشاپ اینستاگرام، حتماً Creative Market را بررسی کنید

سیاوش احمدی
مدرس: سیاوش احمدی Siavash Ahmadi

سیاوش احمدی هستم، فارغ التحصیل مقطع کارشناسی مهندسی نرم افزار و مدیر وبسایت اول باش. از سال 98 تمرکز خود را بر روی مباحث روز سئو و بهینه سازی سایت قرار داده و پس از کسب تجربه و دانش ارزشمند تصمیم گرفتم تا ثمره آن را با دیگران به اشتراک بگذارم.

همکاری با وبسایت هایی مانند لپتاپیفای ، نیناکالا ، ریگا و... به من آموخته است که هرچه بیشتر دانش خود را عرضه کنی اشتیاق بالاتری برای یادگیری خواهی داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لینک کوتاه مطلب