هوش مصنوعی در سئو

چکیده مقاله

یکی از حیاتی ترین مراحل در ایجاد و نگهداری یک وب سایت، اطمینان از بهینه سازی موتور جستجو (SEO) شماست . وقتی به درستی انجام شود، می تواند به شما کمک کند در صفحات نتایج موتورهای جستجو (SERP) رتبه بالاتری داشته باشید ، ترافیک ارگانیک را افزایش دهید و فروش را افزایش دهید. در گذشته، […]

یکی از حیاتی ترین مراحل در ایجاد و نگهداری یک وب سایت، اطمینان از بهینه سازی موتور جستجو (SEO) شماست . وقتی به درستی انجام شود، می تواند به شما کمک کند در صفحات نتایج موتورهای جستجو (SERP) رتبه بالاتری داشته باشید ، ترافیک ارگانیک را افزایش دهید و فروش را افزایش دهید. در گذشته، سئو به دلیل همه چیز، از جمله تحقیق در مورد کلمات کلیدی ، نوشتن محتوای خوب سئو ، و تعیین بهترین راه برای جلب توجه محتوای شما زمان بر بوده است .

خوشبختانه، با هوش مصنوعی (AI) که دنیا را طوفانی می کند، می توانید برخی از مراحل این فرآیند را خودکار کنید. در این پست، ما بهترین ابزارهای هوش مصنوعی در سئو را برای کسب و کار شما به نمایش می گذاریم تا بتوانید زمان خود را برای سایر کارهای مرتبط با کسب و کار صرف کنید.

ابزار هوش مصنوعی در سئو چیست؟

یک ابزار سئوی هوش مصنوعی می‌تواند کارهای مختلفی را خودکار کند، از نظارت و تجزیه و تحلیل سایت شما گرفته تا ارائه بینش‌ها و پیشنهادات ارزشمند برای بهبود. این فناوری پیشرفته از الگوریتم‌های یادگیری ماشینی برای پیشنهاد کلمات کلیدی مرتبط، برجسته کردن مناطق برای بهینه‌سازی، و انجام یک تجزیه و تحلیل جامع سایت استفاده می‌کند – همه با سرعت‌های فوق‌العاده‌ای که از توانایی‌های انسان پیشی می‌گیرد.

یک ابزار سئوی هوش مصنوعی چه مدیریت یک وب‌سایت منفرد و چه مدیریت چندین سایت، می‌تواند به شما کمک کند فرآیندهای خود را ساده کنید و در زمان کمتری به نتایج بهتری برسید.

بهترین ابزار سئو هوش مصنوعی در سال 2023

ما هنگام انتخاب بهترین ابزارهای سئوی هوش مصنوعی برای گنجاندن در لیست خود چندین چیز را در نظر گرفتیم. ابتدا، ما می‌خواستیم اطمینان حاصل کنیم که این ابزارها ویژگی‌هایی را ارائه می‌کنند که هزینه را توجیه می‌کنند. به هر حال، بسیاری از شرکت های موجود در لیست ما گران هستند.

در مرحله دوم، ما سهولت استفاده را در نظر گرفتیم. اگر مبتدی هستید، یادگیری یک برنامه سخت سئو می تواند به ناامیدی شما اضافه کند. در نهایت، ما هر پلتفرم را به طور کامل آزمایش کردیم تا نقاط قوت و ضعف آن را محاسبه کنیم. بنابراین بدون هیچ مقدمه ای، بیایید در آن شیرجه بزنیم.

بهترین ابزارهای سئوی هوش مصنوعی که به ترتیب فهرست شده اند

 1.  1. Alli AI
 2. 2.2 2. Semrush
 3. 2.3 3. Surfer SEO
 4. 2.4 4. Frase
 5. 2.5 5. Diib
 6. 2.6 6. SE Ranking
 7. 2.7 7. Can I Rank

1- هوش مصنوعی Alli

هوش مصنوعی در سئو

اولین ابزار هوش مصنوعی در سئو که در صدر فهرست ما قرار دارد، Alli AI است که ویژگی‌های فراوانی را برای ساده‌سازی مدیریت سئوی سایت شما ارائه می‌دهد. با Alli AI، بهینه سازی سئوی درون صفحه شما به طور انبوه با ایجاد قوانین بهینه سازی در سطح سایت، تا سطح تک صفحه، تنها با یک کلیک انجام می شود. Alli می‌تواند عناوین صفحه ، توضیحات متا و تغییرات محتوا را برای صفحات و پست‌های شما در سراسر سایت ایجاد کند و به شما امکان می‌دهد در زمان کمتری کارهای بیشتری انجام دهید.

ویژگی های کلیدی Alli AI :

 • سئوی روی صفحه در سراسر سایت
 • ویرایشگر زنده
 • عناوین صفحه، توضیحات متا و سایر تغییرات محتوا را به صورت انبوه ایجاد کنید

هوش مصنوعی در سئو

ویرایشگر زنده Alli AI رویکرد SEO شما را با امکان ویرایش مستقیم محتوا در قسمت جلویی شما تغییر می دهد. در حالی که برخی از تم های وردپرس، مانند Divi و Elementor، قبلاً این کار را انجام می دهند، این می تواند یک تغییر بازی برای کسانی باشد که از دیگر سیستم عامل های CMS یا وب سایت های HTML ایستا استفاده می کنند. با ویرایشگر زنده، می‌توانید توصیه‌های سئوی روی صفحه را ببینید و تغییرات را در لحظه ایجاد کنید. علاوه بر این، فرآیند اتوماسیون SEO Alli نان آور است.

پس از اسکن اولیه شما، Alli پیشنهادهای جدیدی برای بهبود سئوی شما ارائه می دهد، سپس به شما اجازه می دهد با کلیک یک دکمه آنها را پیاده سازی کنید. از طرف دیگر، می‌توانید به‌صورت جداگانه توصیه‌هایی را که می‌خواهید اجرا کنید، انتخاب کنید، در حالی که به سادگی توصیه‌هایی را که انجام نمی‌دهید نادیده می‌گیرید.

هوش مصنوعی Alli مناسب است برای :

ویژگی‌های چشمگیر Alli AI هزینه‌ای دارد که ممکن است برای عده‌ای شکست‌دهنده باشد. کمترین برنامه آنها از 249 دلار در ماه شروع می شود و AI Engine ماهانه 19 دلار برای توضیحات متا و عناوین صفحات بهینه شده اضافه می کند. روکش نقره ای یک آزمایش رایگان 10 روزه برای آزمایش آن است.

قیمت: از 249 دلار در ماه شروع می شود.

2- Semrush

هوش مصنوعی در سئو

Semrush یکی از بزرگترین نام ها در سئو است. این به شما امکان می دهد تحقیقات کلمات کلیدی را انجام دهید، سئوی صفحه را بهینه کنید، تجزیه و تحلیل شکاف کلمات کلیدی (تحلیل رقبا) را انجام دهید، به شما در پیکربندی SEO محلی ، ایجاد پیوندها و ردیابی کلمات کلیدی و سایر ویژگی ها کمک می کند. شاید ندانید که برخی از ویژگی های هوش مصنوعی خوب را نیز در خود جای داده است.

ویژگی های کلیدی Semrush :

 • کلمات کلیدی رقبا را تجزیه و تحلیل کنید
 • استراتژی های لینک سازی
 • سئوی درون صفحه را بهینه کنید
 • ۷۶ ابزار سئوی هوش مصنوعی

هوش مصنوعی در سئو

Semrush 76 ابزار قدرتمند سئوی هوش مصنوعی، از جمله دستیار نوشتن و ابزار بازنویسی را برای بهینه سازی محتوا در پلتفرم های مختلف، مانند وبلاگ ها، محصولات آمازون و پست های رسانه های اجتماعی ارائه می دهد. می تواند ایده های وبلاگ را ایجاد کند و محتوای موجود را برای بهینه سازی سئو بازنویسی کند.

با این حال، ما احساس می کنیم مهم است که توجه داشته باشیم که در طول آزمایش ما چندین تلاش برای ایجاد ایده های محتوای مفید نیاز داشت. با این حال، سایر ابزارهای هوش مصنوعی آنها، مانند تولیدکننده متن به تصویر، ایجاد کننده توضیحات متا، و تولید کننده پاسخ سوالات متداول، بر اساس درخواست های ما به خوبی عمل کردند.

Semrush مناسب است برای :

مانند Alli AI، Semrush در سمت گران قیمت قرار دارد. گفته می شود، این بهترین ابزار سئو در بازار است. اگر می‌خواهید هوش مصنوعی را در استراتژی سئوی خود بگنجانید، Semrush می‌تواند تمام ابزارهایی را که برای رتبه بالاتر نیاز دارید در اختیار شما قرار دهد.

قیمت: رایگان، با برنامه های حق بیمه ماهانه که از 119.95 دلار شروع می شود.

3- Surfer SEO

ویژگی های کلیدی Surfer SEO:

ابزار بعدی سئوی هوش مصنوعی ما Surfer SEO است . از یک مدل پردازش زبان طبیعی (NLP) استفاده می کند تا به شما کمک کند سئوی درون صفحه خود را بهینه کنید. همچنین، به طور یکپارچه با وردپرس و دیگر پلتفرم‌های CMS ادغام می‌شود و بهینه‌سازی محتوای سئو را آسان می‌کند – همانطور که آن را می‌نویسید.

این کار با تجزیه و تحلیل کلمات کلیدی و محتوای رقیب شما، اجرای آن از طریق یک NLP منبع باز، و سپس پیشنهاد می‌کند که چقدر باید از آن کلمات کلیدی در محتوای خود استفاده کنید. همچنین بینشی در مورد تعداد کلمه، عنوان، پاراگراف و تصویر یک پست ارائه می دهد. با پیروی از پیشنهاد آنها، Surfer SEO وعده افزایش رتبه شما در SERP ها را می دهد.

ویژگی های کلیدی Surfer SEO:

 • تولید کننده محتوای وبلاگ
 • رشد جریان
 • ویرایشگر محتوای سئو
 • بررسی کننده سرقت ادبی
 • با وردپرس، جاسپر و دیگران ادغام می شود
 • مولد طرح کلی هوش مصنوعی

ویژگی های کلیدی Surfer SEO:

Surfer SEO فقط یک تولید کننده محتوای AI خوب نیست – همچنین فناوری هوش مصنوعی بیشتری را ارائه می دهد. محصول Grow Flow آنها نکات هفتگی در مورد چگونگی بهبود سئو سایت را در اختیار شما قرار می دهد. با استفاده از این ابزار، هشدارهایی را برای کلمات کلیدی از دست رفته دریافت می‌کنید، کلمات کلیدی مرتبط را برای ارتقای رتبه خود کشف می‌کنید، فرصت‌های پیوند داخلی را شناسایی می‌کنید و ایده‌های مقاله‌ای را بر اساس صنعت خود تولید می‌کنید تا SEO خود را تقویت کنید.

با این حال، یکی از نقاط ضعف بالقوه استفاده از Surfer SEO این است که نمی توانید تعیین کنید که آیا محتوای خود را بیش از حد بهینه کرده اید یا خیر. الگوریتم Surfer SEO در درجه اول از کلمات کلیدی و محتوای رقبای شما برای شناسایی راه هایی برای بهبود خود استفاده می کند و تعداد دفعات استفاده از هر کلمه کلیدی را توصیه می کند.

در حالی که اجرای این پیشنهادات می تواند امتیاز کلی شما را افزایش دهد، هنگامی که به امتیاز 100 رسیدید و همچنان کلمات کلیدی را در محتوای خود قرار می دهید، این ابزار به شما هشدار نمی دهد که ممکن است بیش از حد بهینه سازی کنید – یک تکنیک تابو سئو کلاه سیاه – و این چیز خوبی نیست

سئوی Surfer مناسب است برای :

Surfer SEO ابزاری فوق العاده برای بهینه سازی سئوی درون صفحه است که پیشنهادات ارزشمندی را برای کلمات کلیدی و سرفصل ها و سایر معیارها ارائه می دهد. با این حال، شایان ذکر است که اگر تنها به Surfer تکیه کنید، ممکن است بهینه سازی بیش از حد رخ دهد. همانطور که گفته شد، اگر تجربه ای در زمینه سئو دارید و می خواهید فرآیند را ساده کنید، سئو Surfer ارزش توجه دارد.

قیمت: 49 دلار در ماه.

4- Frase

ویژگی های کلیدی Frase

محصول بعدی ما، Frase ، یکی از بهترین ابزارهای نوشتن محتوای هوش مصنوعی است که از قدرت هوش مصنوعی برای کمک به شما در ایجاد محتوای با کیفیت در کسری از زمان استفاده می کند. این می تواند به شما کمک کند کلمات کلیدی را شناسایی کنید، محتوای فعلی خود را بهینه کنید و شانس بیشتری برای رتبه بندی بالاتر در موتورهای جستجو به شما بدهد. گفته می شود، بیش از این است. با Frase، بینشی در مورد نحوه عملکرد وب سایت خود در برابر رقبای خود از نظر سئو به دست خواهید آورد.

ویژگی های کلیدی Frase:

 • نویسنده محتوای هوش مصنوعی
 • خطوط کلی و خلاصه هوش مصنوعی ایجاد کنید
 • ابزارهای تحقیق کلمات کلیدی
 • پیشنهادات لینک داخلی و خارجی
 • تجزیه و تحلیل محتوای GSC

ویژگی های کلیدی Frase:

جدا از تولید محتوای استثنایی هوش مصنوعی، ابزار تجزیه و تحلیل محتوای کنسول جستجوی گوگل (GSC) بدون شک متقاعد کننده ترین ویژگی است. هنگامی که حساب GSC خود را متصل می کنید، این ابزار بینش های ارزشمندی را برای هدایت استراتژی SEO شما در اختیار شما قرار می دهد. گزارش KPI و سایر معیارهای ضروری، مانند صفحات رتبه‌بندی شده، نمایش‌ها، و هزینه هر کلیک به راحتی در ویرایشگر محتوای برنامه Frase در دسترس هستند. علاوه بر این، می‌توانید بدون زحمت کلمات کلیدی با رتبه برتر و میانگین رتبه‌بندی آنها را کشف کنید، که به شناسایی فرصت‌های شما کمک می‌کند.

یکی دیگر از ویژگی های خوب Frase برنامه ریز موضوعی است. با وارد کردن یک کلمه کلیدی seed، به کلمات کلیدی طولانی دسترسی خواهید داشت که رتبه بندی جستجوی محتوای شما را بیشتر بهبود می بخشد.

Frase مناسب است برای :

Frase یکی از بهترین ابزارهای هوش مصنوعی در سئو است که بینش های ارزشمندی را برای بهبود محتوای شما ارائه می دهد و در عین حال به ایجاد محتوای جدید و اندازه گیری عملکرد سایت شما کمک می کند. Frase با قیمت مقرون به صرفه خود برای هر کسی که به دنبال بهبود استراتژی سئوی کلی خود است در دسترس است.

قیمت: 14.99 دلار در ماه.

5- Diib

ویژگی های کلیدی Diib

Diib یکی دیگر از ابزارهای سئوی هوش مصنوعی است که مجموعه جامعی از ویژگی‌ها را ارائه می‌دهد تا به شما کمک کند رتبه‌بندی موتورهای جستجوی خود را ارتقا دهید، فرصت‌های رشد را کشف کنید و از استراتژی‌های رقبای خود آگاهی پیدا کنید. برخلاف سایر ابزارهای موجود در لیست ما، Diib با ارائه خدمات ارزشمندی مانند بینش سرعت صفحه، تجزیه و تحلیل اجتماعی که عملکرد شما را در فیس بوک ارزیابی می کند و هشدارهایی برای مواردی که نیاز به توجه فوری دارند، فراتر می رود.

ویژگی های کلیدی Diib:

 • هشدارهایی برای نکات مرتبط با سئو که ابتدا باید به آنها توجه شود
 • تحقیق کلمات کلیدی
 • تحلیل اجتماعی
 • داده های مربوط به سرعت
 • تحلیل رقبا

ویژگی های کلیدی Diib

هنگامی که به Diib وارد می شوید، مجموعه ای از ابزارهای قدرتمند برای بهینه سازی وب سایت خود به شما کمک می کند. Diib با تجزیه و تحلیل سرعت تلفن همراه، موارد حیاتی وب ، اعتبار دامنه ، رتبه‌بندی کلمات کلیدی فعلی، نقشه سایت، گواهی SSL، لیست‌های سیاه و قابلیت تحویل ایمیل، بینشی در مورد سلامت وب‌سایت شما به شما ارائه می‌دهد. به علاوه، یک نمره سلامت هفتگی دریافت خواهید کرد که از هوش مصنوعی برای پیش بینی عملکرد وب سایت شما بر اساس معیارهای Diib استفاده می کند.

علاوه بر این، می‌توانید رتبه‌بندی وب‌سایت و رسانه‌های اجتماعی خود را کنترل کنید، ارزیابی کنید که سایت شما تا چه حد برای موبایل مناسب است، و تجربه کلی مرور بازدیدکنندگان خود را بسنجید. در نهایت، می‌توانید پیشنهادات Diib را که به عنوان اهداف شناخته می‌شوند، با هدف ارتقای رتبه‌بندی موتورهای جستجوگر خود دنبال کنید.

Diib مناسب است برای :

اگر یک ابزار سئوی هوش مصنوعی مقرون به صرفه و پر از ویژگی می خواهید، باید Diib را امتحان کنید. با تعداد زیادی بینش، گام‌های هدایت‌شده برای افزایش رتبه‌بندی موتورهای جستجوگر و رابط کاربری ساده، Diib یک گزینه عالی برای افرادی است که از بودجه آگاه هستند و می‌خواهند بازی SEO خود را ارتقا دهند.

قیمت: 7.99 دلار ماهانه، با تمدید طرح با 44.99 دلار ماهانه.

6- SE Ranking

ویژگی های کلیدی SE Ranking

رتبه‌بندی SE ، ابزار بعدی هوش مصنوعی در سئو ما، دارای ویژگی‌های بسیار خوبی است که می‌تواند ترافیک ارگانیک وب‌سایت شما را افزایش دهد. یکی از ویژگی های برجسته آن ردیاب رتبه است که به شما امکان می دهد عملکرد کلمات کلیدی خود را کنترل کرده و آنها را با رقبای خود مقایسه کنید. علاوه بر این، ابزار ممیزی سایت مبتنی بر هوش مصنوعی یک نمای کلی از وب سایت شما را در اختیار شما قرار می دهد.

در عین حال، جستجوگر سئوی درون صفحه محتوای شما را برای حداکثر تأثیر بهینه می‌کند. برای تکمیل آن، ابزار white-label به شما امکان می‌دهد گزارش‌های سفارشی و عمیق را برای مشتریان خود ایجاد کنید و اطمینان حاصل کنید که آنها همیشه با عملکرد سایت خود هماهنگ هستند.

ویژگی های کلیدی SE Ranking :

 • ردیاب کلمات کلیدی
 • جستجوگر سئو روی صفحه
 • گزارش برچسب سفید سفارشی
 • خوشه های محتوا ایجاد کنید، سپس با هوش مصنوعی ویرایش کنید

ویژگی های کلیدی SE Ranking

SE Ranking دارای ویژگی های چشمگیری است، از جمله Content Idea Finder. این ابزار کلمات کلیدی مرتبط با صنعت را تجزیه و تحلیل می کند و یک گزارش جامع با خوشه های محتوا، حجم جستجو و دشواری کلمه کلیدی تولید می کند. این برای ایجاد یک استراتژی محتوا، راه اندازی یک وبلاگ یا تنظیم یک تقویم محتوا مفید است. می توانید روی یکی از موضوعات کلیک کنید تا ایجاد کننده محتوای هوش مصنوعی را راه اندازی کنید تا به شما در ایجاد یک پست مرتبط با آن کلمه کلیدی کمک کند. کل فرآیند یکپارچه، شهودی و راهی عالی برای ایجاد ایده های محتوای جدید برای کسب و کار شما است.

SE Ranking مناسب است برای :

اگر به دنبال یک راه حل همه کاره برای تولید محتوا و پیگیری عملکرد سئو سایت خود هستید، رتبه SE را امتحان کنید. آنها یک دوره آزمایشی رایگان 14 روزه را بدون نیاز به کارت اعتباری ارائه می دهند، بنابراین شما زمان زیادی خواهید داشت تا در پلتفرم جستجو کنید تا ببینید آیا برای شما مناسب است یا خیر.

قیمت: 49 دلار در ماه.

7- ? Can I Rank

ویژگی های کلیدی Can I Rank

و در نهایت، به رتبه Can I می رسیم که در مقایسه با سایر محصولات موجود در لیست ما، رویکرد منحصر به فردی برای سئو دارد. Can I Rank به جای تکیه بر داده های خود، اطلاعاتی را از سایر خدمات سئو مانند Ahrefs جمع آوری می کند و از آن برای ارائه بینش ها، فرصت ها و توصیه های ارزشمند استفاده می کند. علاوه بر این، ابزارهای مبتنی بر هوش مصنوعی Can I Rank کارهایی مانند تحقیق کلمات کلیدی و ساخت لینک را ساده می کند و به شما امکان می دهد تا با استفاده از یک راه حل جامع، تمام جنبه های استراتژی سئو خود را به طور موثر مدیریت کنید.

ویژگی های کلیدی Can I Rank:

 • تحقیق کلمات کلیدی
 • تحلیل رقبا
 • لینک بیلدینگ
 • بهبود سئو از طریق هوش مصنوعی

ویژگی های کلیدی Can I Rank

Can I Rank یکی از با ارزش ترین ویژگی ها را برای صاحبان وب سایت ارائه می دهد که راه حل های عملی است که پس از اسکن اولیه سایت ارائه می شود. از هوش مصنوعی برای جست‌وجوی اینترنت استفاده می‌کند تا در صورت نیاز به برون‌سپاری کار، پیشنهاداتی درباره اقداماتی که برای بهبود رتبه‌بندی سایت باید انجام دهید، همراه با هزینه تخمینی و زمان تکمیل ارائه می‌دهد.

هنگامی که ما این پلتفرم را آزمایش کردیم، پست‌های خاص مرتبط با کلمه کلیدی و مراحلی را در اختیار ما قرار داد تا با نویسنده پست ارتباط برقرار کنیم تا بخواهیم وب‌سایت Cat Cafe ما را تبلیغ کنیم. این به ویژه برای صاحبان مشاغل کوچک مفید است که به دنبال بهبود رتبه بندی سئو و شبکه با وبلاگ های محبوبی هستند که اغلب در مورد مشاغل مشابه پست می کنند. با استفاده از یک سری مراحل عملی و مشخص شده، آنها می توانند انتخاب کنند که آنها را به تنهایی اجرا کنند یا کار را به یک فریلنسر یا آژانس برون سپاری کنند.

Can I Rank مناسب است برای :

Can I Rank یک راه حل عالی برای صاحبان مشاغل کوچک یا فریلنسرها است. شما یک سری مراحل عملی را دریافت خواهید کرد که باعث می شود در کمترین زمان رتبه بالاتری را در موتورهای جستجو کسب کنید. اگر می‌خواهید برنامه‌های پریمیوم آن‌ها را امتحان کنید، آنها یک دوره آزمایشی رایگان ۷ روزه را بدون استفاده از کارت اعتباری ارائه می‌دهند.

قیمت: رایگان، با برنامه های حرفه ای ماهانه که از 49 دلار شروع می شود.

پایان

اگر شما هم در مورد ابزار هوش مصنوعی در سئو نکاتی را مد نظر دارید خوشحال میشیم در دیدگاه های وبسایت با ما در میان بگذارید. همچنین اگر تمایل داشتید نکات کلیدی و جذاب دیگر در سئو را مطالعه کنید پیشنهاد میکنم به قسمت آموزش سئو رایگان اول باش مراجعه کنید.

سیاوش احمدی
مدرس: سیاوش احمدی Siavash Ahmadi

سیاوش احمدی هستم، فارغ التحصیل مقطع کارشناسی مهندسی نرم افزار و مدیر وبسایت اول باش. از سال 98 تمرکز خود را بر روی مباحث روز سئو و بهینه سازی سایت قرار داده و پس از کسب تجربه و دانش ارزشمند تصمیم گرفتم تا ثمره آن را با دیگران به اشتراک بگذارم.

همکاری با وبسایت هایی مانند لپتاپیفای ، نیناکالا ، ریگا و... به من آموخته است که هرچه بیشتر دانش خود را عرضه کنی اشتیاق بالاتری برای یادگیری خواهی داشت.

 • AI: سلام انسان، من یک ربات چت با هوش مصنوعی GPT هستم. هر چیزی از من بپرس!

تفکر هوش مصنوعی ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لینک کوتاه مطلب
 • AI: سلام انسان، من یک ربات چت با هوش مصنوعی GPT هستم. هر چیزی از من بپرس!

تفکر هوش مصنوعی ...